Gastroskopie

autor: hepozamet 05.05.2013 00:45

Mám odeznívající stavy nevolnosti,žaludečního charakteru.Pouze ještě se vrací bolest v krajině žaludku,při konzumaci např.čokolády,atd.Celý ciklus bolestí a závratí trval tři měsíce.Ještě před týdnem jsem měl stav na zvracení a v té době jsem se objednal na gastroskopii žaludku.V současný době,nemám ještě úplný pocit uzdravení žaludku s opčasným pobolíváním v krajině žaludeční,ale náznaky zvracení už polevili.Trvaly ty potíže,podle mého posouzení dlouho a proto možná ta regenerace žaludku ještě nějaký čas potrvá.Pouze mě zaráží, pořád to pobolívání a proto jsem nejistý jestli tu gastroskopii žaludku mám podstoupit.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 13.05.2013 21:12
  Dobrý den, pokud jste měl i závratě, nemusí gastroskopie být nápomocná. Na gastroskopii by vás měl doporučit ošetřující lékař. Pokud tak učinil, určitě ji podstupte. Pokud jste se objednal sám bez doporučení, zvažte nejprve návštěvu lékaře, kterého budete informovat o všech vašich potíží a on určí postup diagnostiky a léčby.

Vředová choroba gastroduodenální patří do témat

Adresář

Poradna na téma Vředová choroba gastroduodenální

Diskutujte na téma Vředová choroba gastroduodenální

Píšeme jinde
 • Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

  Recept na výbornou polévku, která v těchto mrazech zaručeně zahřeje. Základem je cibule, bílé víno a k podávání nesmí chybět bílá opečená bagetka a sýr. Uvaříme si ji krok za krokem.

 • Vaříme luštěniny

  Vaříme luštěniny

  Hrách, fazole, čočka, cizrna, ale také sója, vigna (naklíčené fazole mungo) či arašídy - to jsou luštěniny, zralá semena luskovin. Luštěniny tvoří základní součást zdravého jídelníčku. Dnes vám dáme tipy k jejich správné přípravě.Zdravě.cz na Facebooku