Gastroskopie

autor: hepozamet 05.05.2013 00:45

Mám odeznívající stavy nevolnosti,žaludečního charakteru.Pouze ještě se vrací bolest v krajině žaludku,při konzumaci např.čokolády,atd.Celý ciklus bolestí a závratí trval tři měsíce.Ještě před týdnem jsem měl stav na zvracení a v té době jsem se objednal na gastroskopii žaludku.V současný době,nemám ještě úplný pocit uzdravení žaludku s opčasným pobolíváním v krajině žaludeční,ale náznaky zvracení už polevili.Trvaly ty potíže,podle mého posouzení dlouho a proto možná ta regenerace žaludku ještě nějaký čas potrvá.Pouze mě zaráží, pořád to pobolívání a proto jsem nejistý jestli tu gastroskopii žaludku mám podstoupit.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 13.05.2013 21:12
  Dobrý den, pokud jste měl i závratě, nemusí gastroskopie být nápomocná. Na gastroskopii by vás měl doporučit ošetřující lékař. Pokud tak učinil, určitě ji podstupte. Pokud jste se objednal sám bez doporučení, zvažte nejprve návštěvu lékaře, kterého budete informovat o všech vašich potíží a on určí postup diagnostiky a léčby.

Vředová choroba gastroduodenální patří do témat

Adresář

Poradna na téma Vředová choroba gastroduodenální

Diskutujte na téma Vředová choroba gastroduodenální

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku